Ilmoittautuneet 17.5. klo 9

IM Kiik Kalle                  SalSK      2455         
Blinkov Pavel                  JoeSK      2314       
CM Heinola Vesa-Pekka          VammSK     2301       
FM Järvenpää Jari              SalSK      2267         
FM Kokkila Tero                EtVaS      2264        
WIM Paasikangas-Tella Johanna  EtVaS      2215      
Lahdelma Henri                 MatSK      2192   U20 
Vihinen Teemu                  EtVaS      2123         
Keso Elias                     TammerSh   2116   U14 
Salykin Aleksander             KemTS      2094   U18  
Aalto Patrik                   MatSK      2090   U16
Särkiö Lauri                   MatSK      2067 
Suominen Antti                 KäpSK      2054
Kumpulainen Jari               HyvSK      1981   
Kyburz Stefan                  I-HSK      1967  
Paajala Niki                   Pässi      1949  
Patosalmi Juha                 EtVaS      1936         
Riihimäki Pekka                KankSK     1907   
Karttinen Risto                TammerSh   1907  
Tocklin Tomi                   SalSK      1904  
Lallukka Taneli                EtVaS      1892  
Lehtinen Tero                  AS         1874  
Hiltunen Ville                 EtVaS      1869         
Viitaniemi Olli                KSY        1861
Salmi Ilkka                    HyvSK      1848   
WFM Walta Päivi                I-HSK      1840    
Sinitsyn Anton                 Int        1839   U14   
Pulli Tapio                    EtVaS      1830   
Nordlund Henri                 EtVaS      1827  
Patola Eero                    KäpSK      1809   
Riekkinen Keijo                SalSK      1785
Lehtinen Heljä                 Aatos      1784   U16 
Inkinen Julius                 KymS       1776  
Vainikainen Tommi              X          1756
Mikkola Sakari                 EtVaS      1742
Alzakout Hassan                HSK        1689   
Lindholm Pertti                HyvSK      1686
Myyrä Markku                   LprSK      1683  
Jaakkola Niklas                TammerSh   1658   U10 
Häkkinen Aleksandr             Int        1644   U12   
Miikkulainen Jouko             I-HSK      1641         
Ivanaynen Natalia              JoeSK     E1640 
Linnossuo Lauri                Int        1623   U16    
Turunen Tiina                  EtVaS      1574   
Bergström Hans                 HSK        1562         
Buselli Daniel                 EtVaS      1555         
Ståhle Sten                    HSK        1552  
Ahonen Markku                  LprSK      1540         
Pölkki Eino                    EtVaS      1535   U14   
Haverinen Jarmo                HSK        1525         
Vuorinen Juha                  TammerSh   1510    
Sarpola Juha                   I-HSK     U1446     
Tiensuu Seppo                  ESK        1445         
Pitkänen Juhani                EtVaS      1441  
Nappu Nikita                   Int        1441   U14       
Alisaari Vellu                 PSY        1341
--
56